هرآنچه که نیاز است درباره مستر وینک بدانید...

 

ما برند مَستر وینک را ایجاد کردیم، تا افرادی که به فیلم‌سازی علاقه دارند و در این حرفه جویای مسیر موفقیت اند، سردرگم نمانند.

داستان مستر وینک

 

مَستر وینک یک نام انگلیسی به معنی استاد چشمک است؛ کلمه وینک(چشمک) به عنوان یک نماد برای این برند در نظر گرفته شده است. هر زمان شما هم با آموزش‌های ما به یک متخصص و استاد حرفه‌ای در حیطه فیلم‌سازی تبدیل شدید، می‌توانید جلوی آیینه بایستید و بابت تلاش‌هایی که در این مسیر انجام دادید به آینده روشن خود چشمک بزنید.

معرفی مستر وینک

هر فرد علاقه‌مند به دنیای فیلم‌سازی، برای تبدیل شدن به یک فیلم‌ساز حرفه‌ای با چالش‌ها و موانع بسیار زیادی در زندگی رو به رو می‌شود. گروه آموزشی مَستر وینک، آماده است تا از شما یک فیلم‌ساز توانمند، مبتکر، هدفمند و خلاق پرورش داده و در مسیر تبدیل شدنتان به یک فیلم‌ساز حرفه‌ای، همراه و هم‌فکرتان باشد!

برنامه‌های مستر وینک

 
  • مقالات آموزشی | تولید انواع مقالات آموزشی و تخصصی در تمامی حرفه‌های سینمایی و همچنین نرم افزارهای مرتبط با حرفه‌های فیلم‌سازی.
  • معرفی فیلم و سریال | می‌توان از طریق مشاهده فیلم و سریال‌های خوب و مطرح، با نقاط قوت و ضعف آنها آشنا شد و از آنها در مسیر رشد و تعالی خود بهره برد.
  • معرفی فیلم‌سازهای معروف و حرفه‌ای | هر فیلم‌ساز و علاقه‌مند به دنیای فیلم‌سازی همواره باید همکاران و الگوهای خود را بشناسد و با آثار هنری آنها آشنا باشد تا گام بر روی گام آنها قرار دهد و در حرفه مورد علاقه خود سریع‌تر رشد کند.
  • معرفی کتاب | حاصل تجربیات یک عمر فیلم‌سازی هنرمندان مطرح را به هنرجویان معرفی می‌کنیم و سعی می‌کنیم نکات کاربردی و جذاب موجود در کتاب‌هایشان را نیز بازگو کنیم.
  • معرفی ابزار | هر فیلم‌سازی باید بتواند ابزارهای مختص به حرفه خود در فیلم‌سازی را درست بشناسد و با استفاده از آنها فیلم‌هایی با کیفیت‌تر تولید کند.
 

چشم انداز :

 

چشم‌انداز ما این است که در ایران با برترین فیلم‌سازهای هالیوودی رقابت کنیم تا توانایی فیلم‌سازهای ایرانی را در سراسر دنیا به رخ بکشیم.

ارزش ها :

حفظ عدالت بین تمامی کاربران و دانشجویان

احترام به نظر کاربران و حفظ کیفیت محتوا

اولین وب‌سایت آموزشی تمام حرفه های فیلم‌سازی در ایران

سال 1394

ارائه جامع‌ترین آموزش‌های روز با حفظ هم‌زمان کمیت و کیفیت

سال 1396

برترین وب‌سایت آموزشی فیلم‌سازی از نگاه مردم

سال 1399

photo_2020-11-05_13-56-40

سید محمدجواد سجادپور / بنیانگذار مستر وینک

همیشه با خودم می گفتم اگر قرار باشد یک روز، حرفه و تخصصی را تدریس کنم، علاوه بر آموزش تمام آن چیزی را که خود یاد دارم، مسیر حرفه ای شدن تا درآمدزایی از کسب و کار را به دانشجوهایم آموزش دهم. آن روز فرا رسیده و مرجع این خدمات در حرفه فیلم سازی، اکنون «مَستر وینک» نام دارد.

اکران، نقد و بررسی فیلم تلقین (Inception) - 13 اسفند ماه 1399 – مشهد

درباره مستر وینک